Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy także szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing kadrowo-płacowy, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik zespołu utrzymania IT

Obowiązki:

- Koordynacja prac wewnętrznych oraz dostawców odpowiedzialnych za utrzymanie i rozwój środowiska informatycznego oraz wsparcie użytkowników.
- Wsparcie użytkowników
- Zarządzanie wewnętrznym zespołem HelpDesk
- Koordynacja prac zewnętrznego dostawcy usługi wsparcia (usługa 24/7)
- Bieżące wsparcie użytkowników
- Konfiguracja urządzeń oraz aplikacji
- Zarządzanie uprawnieniami i licencjami
- Utrzymania i rozwoju infrastruktury IT
- Zapewnienie ciągłości działania infrastruktury IT (serwerowni, sieci, sprzętu IT)
- Koordynacja prac IT związanych z przebudową i zmianami infrastruktury IT
- Zarządzanie awariami i incydentami
- Opracowanie budżetu działu oraz kontrola jego realizacji:
- Planowanie oraz raportowanie budżetu dla obszaru
- Bieżąca obsługa procesów zakupów i zamówień IT
- Budowanie oraz utrzymywanie współpracy z dostawcami usług i sprzętu IT
- Współpraca z partnerami biznesowymi oraz zespołami technologicznymi w celu przygotowania oraz realizacji strategii IT dla obszaru.

Wymagania:

- Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows
- Dobra znajomość M365, sposobu licencjonowania (Doświadczenie w pracy z Sharepoint i pakietem Office 365)
- Podstawowa znajomość systemu macOS
- Podstawowa znajomość systemu Linux
- Podstawowa znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi
- Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej i komunikacji ze wsparciem technicznym
- Proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków
- Otwartoś, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaków personalnych

Oferta:

- Dofinansowanie zajęć sportowych
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie na życie
- Zniżki na firmowe produkty i usługi
- Paczki świąteczne
- Program rekomendacji pracowników
- Inicjatywy dobroczynne
- Program wsparcia pracowników (EAP)