HRO Digital to specjalistyczna firma zajmująca się tradycyjną rekrutacją. HRO Digital to marka Verita HR Polska. Verita HR Polska jest dostawcą usług HR działającym pod numerem 5694.
Pracujemy jako firma rekrutacyjna poszukująca w imieniu naszego Klienta osoby w następującej roli:

Java Developer

Obowiązki:

Technologie, których używamy: - java8 i specyfikacja jee7, payara server, rest i swagger, mybatis i postgresql, jasper reports, maven i docker

- Przygotowanie backendu (Rest API, serwisy, usługi, struktury bazodanowe) dla nowych funkcjonalności systemu (przyjazny system klasy ERP dostarczany jako SaaS dla małych i średnich przedsiębiorców)
- Integracje systemu z systemami bankowymi oraz partnerskimi
- Ścisła współpraca z analitykiem oraz zespołem testów, w tym testerem ds. bezpieczeństwa SI
- Udział w tworzeniu i konfiguracji środowisk w oparciu o Docker

Wymagania:

- Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji internetowych,
- Bardzo dobra znajomość Java8
- Znajomość wzorców projektowych i tworzenia restAPI
- Znajomość środowiska Linux
- Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów i podatności
- Mile widziane doświadczenie z konteneryzacją (Docker)

Oferta:

- Dofinansowanie do zajęć sportowych
- Prywatna opieka medyczna
- Możliwość pracy zdalnej
- Elastyczny czas pracy
- Spotkania integracyjne
- Brak dress code’u
- Program rekomendacji pracowników
dofinansowanie wypoczynku