Opis firmy:

Magazyn Rekruter powstał z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dotychczas brakowało na rynku tytułu, który w przejrzysty sposób przedstawiałby codzienną pracę ekspertów z branży oraz proponował rozwiązania, jakie mogą im ją ułatwić.

Magazyn Rekruter oferuje im te możliwości dostarczając porcję wiedzy oraz platformę wymiany myśli. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego, Magazyn pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

Nasz zespół redakcyjny jest na bieżąco z globalnymi wydarzeniami. Interesujemy się nowinkami ze świata HR, fascynujemy digitalizacją, innowacjami na rynku i najświeższymi rozwiązaniami technologicznymi. Każdego roku pośród młodych dziennikarzy-freelancerów szukamy największych talentów chcących dołączyć do naszego teamu.

Junior Freelance Journalist

Obowiązki:

Przeprowadzanie wywiadów z liderami opinii, ekspertami z obszaru HR, cyfrowymi influencerami na temat najnowszych trendów i najskuteczniejszych rozwiązań.
Tworzenie angażującego contentu dla naszych czytelników magazynu online i na social media.
Praca zgodnie z wytycznymi SEO podczas tworzenia treści.
Nauka tworzenia angażujących treści w trakcie szkolenia z doświadczonymi dziennikarzami.

Wymagania:

Lekkie pióro, bardzo dobra znajomość języka polskiego.
Łatwość w tworzeniu tekstów.
Znajomość trendów i przemian na rynku pracy.
Orientacja w wydarzeniach społecznych, politycznych i trendach rynku finansowego.
Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (opracowywanie danych z zagranicznych raportów i artykułów).
Umiejętność wyszukiwania i weryfikacji tematów.
Terminowość i odpowiedzialność.
Znajomość zasad SEO.

Oferta:

Wynagrodzenie: do 300 zł (do negocjacji). Płacimy za pojedynczy artykuł. Im dłużej z nami pracujesz, tym większą stawkę otrzymasz.