Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”! Dołącz do #HROdzina i zobacz, że nasza firma to nie tylko praca, ale przede wszystkim wspaniali ludzie!

Samodzielna/-y Księgowa/-y

Obowiązki:

- księgowanie dokumentów (faktury zakupu i sprzedaży, PK, wyciągi bankowe)
- sporządzanie sprawozdań finansowych
- współpraca z audytorem
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, bank)
- potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
- uzgadnianie i sporządzanie deklaracji JPK, VAT
- rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych oraz rozliczeń wydatków pracowniczych
- tworzenie i księgowanie rezerw i rozliczeń międzyokresowych,
- sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki i instytucji zewnętrznych

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata
- znajomość bieżących przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości
- umiejętność samodzielnego sporządzenia jednostkowego sprawozdania finansowego,
- mile widziana znajomość programu księgowego Optima
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
- znajomość pakietu MS Office
- wiedza z zakresu rozliczeń wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
- bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
- wykształcenie minimum średnie kierunkowe
- mile widziane kursy certyfikujące zawód księgowego

Oferta:

- umowa o pracę
- prywatna opieka medyczna
- bonusy kwartalne
- benefity pozapłacowe – MyBenefit
- dogodna lokalizacja, blisko stacji Metra Wilanowska