Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy także szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing kadrowo-płacowy, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista-Projektant (C#/.NET)

Obowiązki:

- Programowanie w technologiach: C#, .NET, także w językach skryptowych - 70% czasu
- Udział w projektach tworzenia unikatowych rozwiązań dla klienta
- Tworzenie dokumentacji technicznej z opracowanych rozwiązań
- Nadzór merytoryczny nad wdrażanymi rozwiązaniami
- Współpraca z klientem przy tworzeniu odpowiednich rozwiązań

Wymagania:

- C#
- .NET
- Umiejętność programowania w C# w środowisku MS Visual Studio
- Znajomość relacyjnych baz danych
- Dobra znajomość platformy .NET oraz SQL
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
- Nastawienie na efektywną komunikację z klientem zewnętrznym
- Umiejętność analitycznego myślenia i projektowania rozwiązań informatycznych

Tak pracujemy nad projektem:

- Clean Code
- Code review
- Mierniki jakości kodu
- Statyczna analiza kodu
- Wzorce projektowe
- DDD
- Pair programming
- Continuous Deployment
- Continuous Integration
- DevOps
- Wsparcie architekta / lidera technicznego
- Dokumentacja
- Narzędzia do trackowania zadań
- Testy funkcjonalne
- Testy integracyjne
- Testy jednostkowe
- Testy regresyjne
- Testy wydajnościowe
- Testy manualne

To oferujemy
- Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
- Możliwość działania w wolontariacie i społecznej odpowiedzialności biznesu
- Stabilne miejsce pracy w doświadczonym zespole programistów i konsultantów
- Możliwość rozwoju w kierunku Architekta w spółce technologicznej
- Dodatkowe benefity z okazji Świąt, Dnia Dziecka, itp.
- Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
- Grupowe ubezpieczenie na życie
- Dedykowany pakiet szkoleń, dni szkoleniowe
- Dofinansowanie do nauki, studiów
- Możliwość pracy zdalnej dla osób spoza Warszawy
- Elastyczne godziny pracy
- Usługi konsjerż
- Dofinansowanie do parkingu dla osób chcących pracować z biura
- Dedykowane rozwiązania i wsparcie w czasie pandemii