Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy także szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing kadrowo-płacowy, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior .NET Developer

Obowiązki:

- Rozwój produktu i jego funkcjonalności - 80% czasu
- Udział w projektowaniu nowych funkcjonalności oraz wprowadzanych zmian
- Kontrola/weryfikacja tworzonych rozwiązań na etapie projektowania i wytwarzania
- Praca w zespołach Scrumowych

Wymagania:

- C#
- SQL Server
- .NET

Mile widziane:

- MS Azure
- Git
- .NET Core
- .NET 5.0

- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (.NET Core lub 5.0)
- Umiejętność programowania obiektowego (min. 4-5 doświadczenia komercyjnego)
- Znajomość wzorców projektowych, podejścia SOLID
- Dobre rozumienie i akceptowanie pracy w Scrumie

- Doświadczenie w wirtualizacji i konteneryzacji
- Wcześniejsze pisanie produktów i rozwiązań klasy ERP
- Doświadczenie w tworzeniu wersji webowej rozwiązań desktopowych

Tak pracujemy nad projektem:

- Clean Code
- Code review
- Mierniki jakości kodu
- Statyczna analiza kodu
- Wzorce projektowe
- DDD
- Pair programming
- Continuous Deployment
- Continuous Integration
- DevOps
- Wsparcie architekta / lidera technicznego
- Dokumentacja
- Narzędzia do trackowania zadań
- Zarządzanie długiem technologicznym
- Automatyzacja testów
- Pentesty
- Środowiska testowe
- Testy funkcjonalne
- Testy integracyjne
- Testy jednostkowe
- Testy regresyjne
- Testy wydajnościowe
- Testy manualne

Benefity:

- Dofinansowanie zajęć sportowych
- Prywatna opieka medyczna
- Dofinansowanie szkoleń i kursów
- Ubezpieczenie na życie
- Możliwość pracy zdalnej
- Elastyczny czas pracy
- Zniżki na firmowe produkty i usługi
- Spotkania integracyjne
- Firmowa biblioteka
- Brak dress code’u
- Strefa relaksu
- Dodatkowe świadczenia socjalne
- Karty przedpłacone
- Paczki świąteczne
- Świętowanie urodzin
- Program rekomendacji pracowników
- Inicjatywy dobroczynne
- Dodatkowy urlop