HRO Personnel, to wyspecjalizowana grupa profesjonalistów dostarczająca klientom najwyższej jakości usługi z zakresu rekrutacji, outsourcingu i pracy tymczasowej. Fachowa wiedza na temat rynku pracy, znajomość różnych branż, a także szybkość działania sprawiają, że nasi konsultanci oferują usługi dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw z niemal każdego sektora gospodarki, pozwalając naszym klientom być zawsze krok przed konkurencją.

Backend Developer

Obowiązki:

projektowanie innowacyjnych rozwiązań
optymalizowanie aplikacji pod kątem szybkości działania oraz skalowalności
projektowanie zmian oraz dostarczanie funkcjonalności do istniejących modułów systemu
projektowanie nowych serwisów
przygotowywanie testów wytwarzanych funkcjonalności
analiza oraz rozwiązywanie błędów oprogramowania
tworzenie dokumentacji wypracowanych rozwiązań

Kluczowe cechy:
team-player
asertywność
terminowość
analityczny sposób rozwiązywania problemów
chęć rozwoju
umiejętność odnajdywania się w ciągle zmieniającym się środowisku (fast-paced env)
świetne zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne

Wymagania:

Kluczowe:
technologie:
Java/Scala
Akka
Kafka
Postgres
Spring Boot
min. 4 lata doświadczenia
doświadczenie w pracy w architekturze mikroserwisowej
doświadczenie w pracy z systemami rozproszonymi
znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1

Mile widziane:
Elixir/Erlang
doświadczenie w pracy z technologią blockchain
praktyczna wiedza dot. standardów kryptograficznych
doświadczenie w pracy z HSM
Prometausz / Kibana / Graphana / Docker