HRO Digital is a specialist traditional recruitment business. HRO Digital is a brand of Verita HR Polska.
Verita HR Polska is a Human Resources service provider operating under number 5694.
We are working as a recruitment provider searching on our Client's behalf for a person in the following role:

Flutter Developer with Android

Obowiązki:

Klient jest twórcą innowacyjnego rozwiązania do domowej terapii wzroku z wykorzystaniem
technologii VR. Terapia opiera się na graniu w mini gry w kontrolowanym przez optometrystę
środowisku. Misją firmy jest umożliwienie zrównoważonego rozwoju dzieciom z wadami wzroku.
Wzbudziła ona zainteresowanie i zdobyła uznanie największych ekspertów światowych w
dziedzinie okulistyki i optometrii, którzy wspierają jej rozwój na całym świecie! Firma otrzymała również dofinansowanie na rozwój produktów z dwóch programów grantowych: polskiego NCBR i
europejskiego Horyzont 2020.

Jakie będą Twoje zadania:
- Projektowanie, rozwój i wdrażanie cross-platformowej aplikacji mobilnej na iOS i Android w technologii Flutter,
- Projektowanie i rozwój aplikacji dokującej web-view na Android,
- Ścisła współpraca z Product Ownerem i zespołem nad wdrażaniem nowych rozwiązań do aplikacji.

Wymagania:

Czego oczekujemy:
- Min. 4 lata doświadczenie w aplikacjach Android,
- Min. rok doświadczenia w technologii Flutter,
- Znajomość zagadnień dotyczących programowania połączeń sieciowych po stronie aplikacji mobilnych (w szczególności Android),
- Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji na iOS i Android,
- Analityczne myślenie,
- Spostrzegawczości i dociekliwości,
- Umiejętności pracy zespołowej,
- Samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Znajomości j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
- Wyższe wykształcenie na kierunku informatycznym lub matematycznym.

Co docenimy:
- Doświadczenie w pracy we frameworku Scrum/metodologii Agile,
- Doświadczenie w branży telemedycznej.

Oferta:

Co oferujemy:
- Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności,
- Formę zatrudnienia: Umowa o pracę lub kontrakt B2B – pełen etat,
- Elastyczny czas pracy,
- Biuro w centrum Warszawy lub Torunia,
- Możliwość pracy zdalnej (z okazjonalnymi wizytami w Warszawie lub Toruniu),
- Możliwość pracy nad przełomowym projektem z ogromnym „social impact”.