HRO Digital to dynamicznie rozwijający się dostawca usług z zakresu rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy: UI/UX Designer.

UI UX Designer

Obowiązki:

- Projektowanie interfejsów użytkownika dla aplikacjach mobilnych, oraz aplikacji VR
- Aktywny współpraca z Product Ownerem w projektowaniu ścieżek użytkownika w aplikacjach mobilnych, oraz aplikacji VR
- Tworzenie elementów interfejsu spójnych z dotychczasową stylistyką
- Współpraca z członkami zespołu nad spójną wizją produktu

Wymagania:

- Min. 1 rok doświadczenia jako UI/UX Designer
- Zrozumienie zagadnień ścieżki użytkownika
- Umiejętność znajdowania najprostszych rozwiązań
- Zdolność analitycznego myślenia
- Spostrzegawczość i dociekliwość
- Umiejętność pracy zespołowej
- Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

NICE TO HAVE :
- Doświadczenie w pracy we frameworku Scrum/metodologii Agile
- Doświadczenie w branży telemedycznej

- Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności
- Formę zatrudnienia: Umowa o pracę lub kontrakt B2B – pełen etat
- Elastyczny czas pracy
- Biuro w centrum Warszawy lub Torunia
- Możliwość pracy zdalnej (z okazjonalnymi wizytami w Warszawie lub Toruniu)
- Możliwość pracy nad przełomowym projektem z ogromnym „social impact”