Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!

Dołącz do #HROdzina i zobacz, że nasza firma to nie tylko praca, ale przede wszystkim wspaniali ludzie!

Junior Marketing Executive

Obowiązki:

1. aktualizacja stron internetowych należących do firmy
2. prowadzenie profili marek własnych firmy w mediach społecznościowych, w tym prowadzenie płatnych kampanii (FB, Google Ads, LinkedIn)
3. przygotowywanie treści do materiałów promocyjnych firmy
4. pozyskiwanie i udzielanie patronatów medialnych
5. monitorowanie rynku, przygotowywanie raportów

Wymagania:

1. bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
2. „Lekkie pióro” pozwalające na tworzenia wpisów na social media i stronę www
3. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
4. proaktywność i samodzielność

1. praca w jednym z najbardziej znanych magazynów branży rekrutacyjnej
2. współpraca z ekspertami
3. możliwość pracy zdalnej
4. prywatna opieka medyczna
5. umowa o pracę