Grupa Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO, a także outsourcingu usług. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!

Księgowa / Księgowy

Obowiązki:

Księgowanie dokumentów księgowych;
Znajomość zasad tworzenia i księgowanie rezerw, RMK;
Uzgadnianie i sporządzanie deklaracji;
Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki oraz instytucji zewnętrznych;
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (bank, GUS, US);
Potwierdzenia i uzgadnianie sald z kontrahentami;
Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Księgowej/Księgowego;
Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości;
Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego;
Znajomość języka angielskiego (kontakt z klientem);
Biegła znajomość pakietu MS Office;
Znajomość programów ERP Optima będzie dużym atutem

Oferta:

Umowę o pracę;
Prywatną opiekę medyczną;
Fantastyczną atmosferę pracy w zgranym zespole;
Bonusy kwartalne.