Verita HR Polska jest tworzona przez profesjonalistów z innowacyjnym podejściem do rekrutacji i pasją do nowych technologii. Świadczymy usługi w zakresie projektów zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkich szczeblach zarządzania, employer branding i outsourcing. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent Działu Sprzedaży

Obowiązki:

Koordynowanie i kontrola dokumentów sprzedaży;
Tworzenie raportów, sprawozdań i zestawień;
Współpraca z innymi działami w firmie w celu aktywnego wsparcia Działu Sprzedaży;
Praca na systemie CRM;
Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego (poziom min. B2);
Mile widziane doświadczenie w działach sprzedaży lub obsługi klienta;
Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie;
Bardzo dobra organizacja pracy;
Mile widziane zainteresowanie branżą IT;
Dobra obsługa komputera w tym MS Excel, MS PowerPoint, MS Word;
Gotowość do szkoleń;
Samodzielność, rzetelność, dokładność;
Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, marketingu, bądź psychologii.

Oferta:

Umowę o pracę;
Konkurencyjne wynagrodzenie;
Atrakcyjny system premiowy;
Kompleksowe szkolenia;
Prywatną opiekę medyczną;
Dostęp do naszych biur na terenie Warszawy i Krakowa;
Fantastyczną atmosferę pracy;
Jasną ścieżkę rozwoju kariery;
Firmowy pakiet powitalny.