Grupa Verita HR jest dostawcą usług z zakresu rekrutacji stałych, outsourcingu, RPO i Media Services.
Dzięki istniejącemu zasięgowi pół miliona obserwujących na naszych kanałach social media, udaje nam się dzielić naszym doświadczeniem i wiedzą. Docieramy do dużej grupy odbiorców – od osób stawiających pierwsze kroki na swojej ścieżce kariery do doświadczonych specjalistów i managerów, szukających najnowszych i najważniejszych informacji z rynku.

To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!

Wesprzyj nas w opracowaniu strategii PR, rozwoju social mediów, kreowaniu trendów na rynku HR. Twoja rola będzie kluczowa w zapewnieniu spójnej komunikacji zewnętrznej, która odzwierciedla cechy i wartości Verita HR.

Specjalista ds. PR

Obowiązki:

Budowanie wizerunku marek grupy Verita HR;
Współtworzenie oraz budowanie strategii rozwoju firmowych social mediów;
Kreowanie treści zamieszczanych w mediach społecznościowych i na stronach internetowych;
Aktualizacja witryny internetowej Verita HR;
Przygotowywanie materiałów marketingowych i reklamowych;
Kreowanie i rozwijanie strategii PR;
Tworzenie informacji prasowych, artykułów, komunikatów,
Tworzenie bazy partnerów i wyszukiwanie różnych możliwości współprac;
Budowanie/utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami oraz partnerami biznesowymi;
Organizacja, obsługa oraz komunikacja działań PR – patronatów medialnych, konferencjach branżowych, a także wydarzeń własnych;
Śledzenie trendów z rynku HR, branżowych raportów i wydarzeń;
Zbieranie, analiza i prezentowanie informacji na temat potrzeb i oczekiwań Klientów;
Planowanie kampanii reklamowych.

Wymagania:

Doświadczenie w obszarze marketingu / prowadzeniu profesjonalnych kanałów social media;
Mile widziane doświadczenie związane z organizacją eventów;
Mile widziane doświadczenie w pracy redakcyjnej (staże, redakcja organizacji studenckiej, etc.)
Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1/B2;
Lekkie pióro;
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
Kreatywność

Oferta:

Umowa o pracę;
Prywatna opieka medyczna;
Fantastyczna atmosfera pracy w zgranym zespole;
Dużo wyzwań, ciągły rozwój i naukę nowych rzeczy;
Samodzielność w działaniu.