HRO Digital to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!

Młodszy Koordynator Projektów HR

Obowiązki:

Kontakt z przydzielonymi klientami w celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług oraz udzielania niezbędnych informacji;
Spotkania z klientami w celu badania ich potrzeb, proponowanie rozwiązań oraz usprawnień, gdy jest to możliwe;
Prowadzenie onboardingu kontraktorów wykonujących usługi dla Klientów;
Przeprowadzanie vetting check oraz przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia kontraktora;
Spotkania z kontraktorami wykonującymi usługi dla klientów w celu badania ich potrzeb, rozwiązywania bieżących problemów i udzielania niezbędnych informacji;
Analizowanie miesięcznych raportów uwzględniających szczegółowe informacje na temat kontraktorów wykonujących usługi dla klientów;
Monitorowanie absencji oraz rotacji kontraktorów;
Badanie satysfakcji klientów oraz kontraktorów;
Wsparcie w przygotowywaniu umów;
Wsparcie w przygotowaniu ofert;
Wsparcie Działu Kadr i Płac w obsłudze Klienta;
Wsparcie administracyjne Działu Key Account Management.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2);
Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
Znajomość prawa pracy;
Umiejętność planowania pracy własnej;
Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
Pozytywne nastawienie z podejściem opartym na rozwiązaniach.

Oferta:

Umowę o pracę;
Prywatną opiekę medyczną;
Dostęp do naszych biur na terenie Warszawy i Krakowa;
Fantastyczną atmosferę pracy;
Jasną ścieżkę rozwoju kariery;
Firmowy pakiet powitalny.