HRO Digital to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!

Rozpoczynając z nami współpracę poznasz dobre praktyki i tajniki pracy rekrutera od podstaw. Pokażemy Ci jak budujemy kontakt z kandydatami oraz klientami. Poznamy z narzędziami, z którymi pracujemy na co dzień. Nauczymy różnych metod selekcji i rekrutacji pracowników. Zabierzemy na branżowe eventy i ciekawe, merytoryczne szkolenia.

Dołącz do #HROdzina i zobacz, że nasza firma to nie tylko praca, ale przede wszystkim wspaniali ludzie!

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji (Kraków)

Obowiązki:

Rozwijanie relacji z klientami i kandydatami;
Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klienta, dzięki zachowaniu standardom jakości w stosunku do KPI;
Zapewnienie sprawnej i wysokiej jakości komunikacji z kandydatem na wszystkich etapach procesu rekrutacji;
Przygotowywanie ogłoszeń, selekcja CV i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami;
Budowanie i zarządzanie dużą pulą kandydatów;
Wsparcie kandydatów podczas całego procesu rekrutacji - rozmowach kwalifikacyjnych, przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej, planowaniu spotkań, udzielaniu informacji zwrotnej kandydatowi;
Docieranie do pasywnych kandydatów metodą poszukiwań bezpośrednich;
Skuteczne wykorzystanie materiałów marketingowych i mediów społecznościowych w celu przyciągnięcia kandydatów.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Zainteresowanie branżą HR, a także rekrutacją w obszarze IT i/lub finansów;
Otwarty umysł na ciągłe zdobywanie wiedzy z obszarów najbliższych naszej firmie (rekrutacja, HR, IT, contracting, outsourcing, BPO / SSC, technologie, bankowość inwestycyjna);
Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
Pozytywne nastawienie z podejściem opartym na rozwiązaniach;
Nastawienie na realizację wyników.
Musisz lubić papugi, ponieważ są one stałymi gośćmi podczas naszych firmowych calli :)

Oferta:

Umowę o pracę;
Konkurencyjne wynagrodzenie;
Atrakcyjny system premiowy;
Kompleksowe szkolenia;
Prywatną opiekę medyczną;
Dostęp do naszych biur na terenie Warszawy i Krakowa;
Fantastyczną atmosferę pracy;
Jasną ścieżkę rozwoju kariery;
Firmowy pakiet powitalny.