HRO Personnel to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO, a także outsourcingu personalnym. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!

Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Obowiązki:

Praca polegająca na obsłudze klientów Pracodawcy w ramach oferowanych przez
Pracodawcę usług pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego,
innych usług świadczonych przez Pracodawcę;
Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zaświadczenia, aneksy, porozumienia, grafiki czasu pracy, itp.);
Ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich;
Przygotowywanie raportów kadrowo płacowych;
Prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
Monitorowanie szkoleń BHP i badań medycyny pracy;
Przygotowanie rozliczeń podatkowych PIT;
Archiwizacja dokumentów;
Wprowadzanie i aktualizowanie danych w programie kadrowo – płacowym;
Administracja procesów płacowych (outsourcing, praca tymczasowa) dla Klientów (fakturowanie i rozliczanie);
Bieżące wspieranie zespołu w zadaniach związanych z obsługą pracowników;
Naliczanie listy płac zgodnie z przepisami prawa i kontrola wyników ich naliczania;
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON;
Kontakt z Klientami firmy;
Udzielenie odpowiedzi na pytania Klientów z zakresu HR i prawa pracy;
Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;
Obsługa systemu bankowego w celu wysyłania przelewów do pracowników;
Monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowo – płacowych;
Wykonywanie innych poleceń przełożonego bezpośrednio związanych z wykonywana pracą.

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie pracy na stanowisku specjalistycznym;
Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
Mile widziana znajomość programu Optima;
Chęć ciągłego pogłębiania swojej wiedzy;
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;
Sumienność, zaangażowanie;
Umiejętność planowania pracy własnej.

Oferta:

Umowa o pracę;
Prywatna opieka medyczna;
Jasna ścieżka rozwoju;
Fantastyczna atmosfera pracy w zgranym zespole.