HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager ds. Zakupów

Obowiązki:

-Negocjowanie warunków handlowych i ustalenie promocji z dystrybutorami
-Wprowadzanie nowych marek i towarów do sprzedaży
-Zaopatrywanie magazynów na podstawie analizy sprzedaży oraz aktualnych stanów
-Domawianie towaru pod zamówienia klienta
-Kontrola zgodności PZ na wszystkich magazynach
-Wprowadzanie faktur i korekt zakupowych do wszystkich magazynów
-Kontrolowanie stanów magazynowych- przesunięcia miedzy magazynami
-Tworzenie kartotek wg określonych standardów
-Kontakt z dystrybutorami w sprawie bieżących płatności

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe
-Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji
-Zaawansowana znajomość MS Excel
-Umiejętność prowadzenia negocjacji
-Zdolności organizacyjne
-Umiejętności interpersonalne i proaktywna postawa
-Znajomość oprogramowania Insert GT będzie dodatkowym atutem

Oferta:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
-Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
-Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
-Bardzo dobrą atmosferę pracy