HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Gwarancji

Zakres zadań:

-Weryfikacja dokumentacji napraw gwarancyjnych zgodnie z zasadami walidacji gwarancji
-Rejestracja modeli produktów gwarancyjnych i kosztów robocizny w bazie danych
-Analiza i raportowanie danych gwarancyjnych
-Kontrola kosztów usług gwarancyjnych
-Wsparcie partnerów biznesowych

Oczekiwania :

-Znajomość języka angielskiego (min.poziom B2)
-Znajomość pakietu MS Office
-Umiejętność pracy w grupie
-Sumienność
-Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

Oferta:

-Umowa o pracę na okres 1 roku (z możliwością przedłużenia)
-Prywatna opieka medyczna
-Możliwość nauki języków obcych
-Praca w międzynarodowej firmie