HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, w tym usługi rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

Zadania:

*monitorowanie poprawności rachunków i szczegółowych danych potrzebnych do przeprowadzenia operacji finansowych
*sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP
*procesowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont zgodnie z procedurami
*udział w przygotowaniu dokumentów do sporządzenia sprawozdań finansowych
*koordynowanie bieżącego prowadzenia dokumentacji SOX
*monitorowanie zobowiązań oraz należności
*bieżące wsparcie działu księgowego
*wykonywanie innych, nieuwzględnionych powyżej, zadań zleconych przez Przełożonego

Wymagania:

*wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
*1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
*znajomość zagadnień związanych z ewidencją operacji księgowych
*znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
*znajomość pakietu office (Excel)
*doświadczenie w pracy w programie SAP (mile widziane)
*bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
*systematyczność, dokładność
*zdolność analitycznego myślenia
*umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność

Oferta:

*stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
*pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej)
*możliwość rozwoju zawodowego
*przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym zespole
*praca w renomowanej i stabilnej firmie