HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Planning Analyst

Zakres obowiązków:

-Zarządzanie, nadzorowanie i planowanie budżetu reklamowego oraz promocyjnego
-Przygotowywanie codziennych oraz miesięcznych raportów dla kadry zarządzającej (m.in. stan zapasów, sprzedaż wewnętrzna, prognoza przepływów pieniężnych)
-Udział w planowaniu redukcji kosztów czy doskonaleniu procesów

Wymagania:

-Doświadczenie w obszarze księgowym/ finansowym lub analiz
-Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel w stopniu min. dobrym
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Umiejętności analitycznego myślenia, dobrej komunikacji i umiejętności pracy w zespole
-Umiejętności organizacji pracy własnej: ustalania priorytetów, jasnego formułowania celów

Oferujemy:

-Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
-Prywatną opiekę medyczną
-Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy
-Pracę w przyjaznej atmosferze dla rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy
-Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie, będącej jednym z liderów w branży elektronicznej