HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Obowiązki:

Obsługa kadrowo-płacowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zaświadczenia, aneksy, porozumienia, grafiki czasu pracy itp.);
Ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich;
Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym;
Przygotowywanie szkoleń BHP i badań medycyny pracy;
Prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
Administracja procesów płacowych Dla Klientów (fakturowanie i rozliczanie)
Przygotowywanie rozliczeń podatkowych PIT;
Naliczanie listy płac zgodnie z przepisami prawa pracy;
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi- sporządzanie deklaracji do ZUS, FUS, PFRON;
Udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów w zakresie HR i prawa pracy;
Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;
Bieżące wspieranie zespołu w zadaniach związanych z obsługą pracowników;
Monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowo-płacowych;
Archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

1 - 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
Mile widziana znajomość programu Optima;
Chęć ciągłego pogłębiania swojej wiedzy;
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny;
Sumienność, zaangażowanie;
Umiejętność planowania pracy własnej.

Oferta:

Umowę o pracę w pełnym wymjiarze godzin;
Prywatną opiekę medyczną;
Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych i rozwoju;
Pracę w zgranym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy.