HRO Digital - agencja rekrutacyjna zlokalizowana w 3 punktach – Krakowie, Warszawie, ale również w Londynie. Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami w Polsce. Nasza działalność to jednak nie tylko rekrutacja. Jesteśmy wydawcą Magazynu Rekruter, a także organizatorem wydarzenia Wieczór Rekrutera i konkursu Perły HR. Dołącz do #HROdzina i zobacz, że nasza firma to nie tylko praca, ale przede wszystkim wspaniali ludzie

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Obowiązki:

Zapewnienie sprawnej i jakościowej obsługi komunikacji z kandydatem na wszystkich etapach procesu rekrutacji;
Przygotowywanie ogłoszeń, selekcja CV oraz przeprowadzanie wrozmów z kandydatami;
Poszukiwania bezpośrednie oraz analiza rynku pod kątem dostępności najlepszych kandydatów na rynku;
Przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych w standardzie firmy;
Przekazywanie informacji zwrotnych;
Wsparcie rozwoju bazy kandydatów;
Wspieranie kampanii w social mediach.

Wymagania:

Nie musisz posiadać doświadczenia!!! ️Dla nas ważna jest Twoja chęć rozwoju i zainteresowanie branżą HR.
Z uwagi na charakter pracy wśród wymagań znajduje się także dobra znajomość języka angielskiego.
Dużym plusem będzie również Twoje zainteresowanie branżą finansów i/lub branżą IT;
Wymagana GOTOWOŚĆ DO PRACY W NAJLEPSZYM ZESPOLE NA ŚWIECIE! :)

Oferta:

Co możemy Ci zaoferować?;
Umowę o pracę;
Dodatkowe bonusy od zrealizowanych projektów;
Prywatną opiekę medyczną;
Możliwość pracy zdalnej;
Wsparcie mentorskie;
Co zyskasz? Rozpoczynając z nami współpracę poznasz dobre praktyki i tajniki pracy rekrutera od podstaw. Pokażemy Ci jak budujemy kontakt z kandydatami oraz klientami. Poznamy z narzędziami, z którymi pracujemy na co dzień. Nauczymy różnych metod selekcji i rekrutacji pracowników. Zabierzemy na branżowe eventy i ciekawe, merytoryczne szkolenia.