HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru  zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na  wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Obowiązki:

-budowanie i utrzymywanie relacji z menedżerami na wszystkich poziomach
-ścisła współpraca z działem HR
-kompleksowe prowadzenie i wsparcie administracyjne procesów rekrutacyjnych
-administracja bazą danych kandydatów
-dbanie o właściwy przepływ informacji i dokumentów
-dbanie o pozytywny wizerunek firmy
-wsparcie w organizacji wydarzeń firmowych
-inne zadania ad-hock

Wymagania:

-doświadczenie w obszarze HR (min 1 rok)
-wykształcenie wyższe
-wysoko rozwinięte umiejętności analityczne (zadania ukierunkowane na pracę z danymi) oraz interpersonalne (kontakt z zespołem, biznesem, kandydatami)
-znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie min. B2
-zorientowanie na zadania, samodzielność oraz umiejętność organizacji czasu i pracy
-umiejętność pracy w zespole
-umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
-przywiązanie szczególnej uwagi do detali oraz do jakości wykonywanej pracy
-dobra znajomość pakietu MS Office
-wysoka kultura osobista
-komunikatywność

Oferta:

-zatrudnienie na podstawie umowy o prace
-praca w miłej atmosferze
-możliwość zdobycia doświadczenia w korporacyjnej firmie
-prywatna opieka medyczna
-praca od poniedziałku do piątku
-możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych
-atrakcyjne wynagrodzenie