Opis firmy:

Witaj! :)

Szukasz pracy w administracji? Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego? Jesteś zorganizowany/-a? Być może zainteresuje Cię propozycja pracy w naszej firmie :)

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Biura

Obowiązki:

- Kompleksowa obsługa recepcji
- Koordynacja i dystrybucja korespondencji
- Zapewnianie zaopatrzenia biura w artykuły spożywcze oraz materiały biurowe
- Dbanie o wizerunek firmy, biura, wygląd sal konferencyjnych i innych pomieszczeń
- Organizacja podróży służbowych (rezerwacja biletów, hoteli) i rozliczanie kosztów z nimi związanymi
- Współpraca i bieżący kontakt z administratorem budynku, dostawcami i klientami firmy
- Analiza wydatków i tworzenie raportów ws. kosztów dotyczących funkcjonowania biura
- Wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy
- Tworzenie oraz usprawnianie wewnętrznych procedur
- Inwentaryzacja infrastruktury biurowej
- Nadzór nad poprawnością przechowywanych dokumentów administracyjnych
- Wsparcie w administrowaniu grup na Facebooku oraz wewnętrznej bazy danych
- Koordynacja procesów administracyjnych w oddziałach firmy z Krakowa

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2);
- Bardzo dobrej organizacji pracy;
- Dokładności, samodzielności oraz pro aktywności w działaniu;
- Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy biura;
- Wysokiej kultury osobistej;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferta:

- Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
- Pracę w przyjaznej atmosferze;
- Możliwości rozwoju
- Możliwość założenia karty Multisport
- Prywatną opiekę medyczną LuxMed;
- Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, 9-17,