HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi , w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta, osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Serwisowych

Obowiązki:

-Doradztwo i proaktywna sprzedaż rozwiązań
-Badanie potrzeb serwisowych i modernizacyjnych
-Reprezentowanie firmy w kontaktach z obecnymi i potencjalnymi klientami
-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i zamówień z rynku
-Koordynacja i współpraca przy przygotowywaniu umów, specyfikacji, wycen i ofert
-Obsługa systemu CRM
-Negocjacje kontraktowe
-Współpraca z pozostałymi działami firmy
-Wykonywanie zadań ad hoc zleconych przez przełożonego

Wymagania:

-Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
-Doświadczenie handlowe w branżach technicznych, elektrotechnicznych, około-budowlanych, FMCG, etc.
-Wykształcenia wyższego związanego z kierunkiem: mechanika, budownictwo, elektrotechnika lub pokrewnych
-Czynne prawo jazdy kat. B
-Doskonała znajomość MS Office
-Bardzo wysoki poziom organizacji pracy własnej
-Zorientowanie na wyniki
-Wysokie zdolności negocjacyjne i sprzedażowe
-Otwarta i kreatywna postawa z chęcią promowania zmian
-Osobista umiejętność budowania silnych relacji z innymi

Oferta:

-Elastyczne godziny pracy
-Praca w międzynarodowym środowisku o ugruntowanej pozycji na rynku
-Możliwość rozwoju w ramach struktury organizacji
-Zatrudnienie na umowę o pracę
-Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premiowej
-Kompleksowe wdrożenie na nowym stanowisku
-Pakiet benefitów dodatkowych
-Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)