HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Account Manager

Obowiązki:

  • Budowanie i rozwijanie trwałych relacji z restauracjami partnerskimi poprzez identyfikowanie i wdrażanie nowych inicjatyw zwiększających wpływ firmy na ich biznes
  • Zwiększanie sprzedaży restauracji poprzez optymalizację procesów w restauracjach oraz rozwijanie sieci sprzedaży istniejących partnerów
  • Utrzymywanie partnerstwa poprzez najwyższy poziom obsługi klienta
  • Tworzenie kampanii edukacyjnych i marketingowych
  • Współpraca z zespołem marketingu podczas tworzenia promocji oraz proaktywne angażowanie restauracji partnerskich do udziału w nich
  • Pomoc w identyfikacji i tworzeniu najlepszych praktyk dla restauracji partnerskich.

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż, opieka nad klientem)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wielozadaniowość i samodzielność
  • Znajomość pakietu office (z naciskiem na Excel)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Umiejętność analizy danych
  • Chęć ciągłego rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie
  • Znajomość angielskiego, umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość rynku gastronomicznego - mile widziane
  • Znajomość SQL - mile widziane

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podróże służbowe
  • Multisport
  • Ubezpieczenie Luxmed
  • Pracę w młodym, wspierającym zespole.