HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Recruiter

Obowiązki:

  • Souring kandydatów za pomocą: Linkedin, Facebook, oraz innych alternatywnych źródeł jak: Stack overflow, GitHub, konferencje branżowe etc
  • Redagowanie opisów stanowisk i tworzenie ogłoszeń
  • Zamieszczanie ogłoszeń na portalach social media
  • Selekcja CV kandydatów
  • Screening call (phone, video chat via Skype)
  • Przygotowywanie kandydatów do rozmów rekrutacyjnych
  • Przekazywanie feedbacku
  • Budowanie długofalowych relacji z kandydatami
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem w celu przekazania CV / otrzymania feedbacku Market mapping rynku IT
  • Wsparcie w działaniach szkoleniowych dla nowych pracowników
  • Wsparcie dla mniej doświadczonych członków zespołu

Wymagania:

  • Język angielski – poziom zaawansowany (C1)
  • Min. 2 lata doświadczenia w rekrutacji IT
  • Teoretyczna znajomość technologii IT
  • Znajomość metod pozyskiwania kandydatów Direct Search
  • Nastawienie na realizację kwartalnych celów (targety finansowe)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zdolności perswazyjne i sprzedażowe
  • Terminowość i samodyscyplina
  • Kultura osobista i dojrzałość biznesowa Umiejętność pracy zespołowej
  • Chęć do dalszej nauki i samorozwoju

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dobrą atmosferę w młodym i pomocnym zespole
  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Udział w interesujących projektach międzynarodowych
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego