Opis firmy:

Agencja rekrutacyjna HRO PERSONNEL chce pomóc w walce z koronawirusem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja w służbie zdrowia jest niezwykle trudna i każda para rąk do pomocy jest niezwykle kluczowa. Dlatego postanowiliśmy charytatywnie podjąć się rekrutacji pielęgniarek do szpitali w różnych lokalizacjach na terenie Polski. Tylko jednocząc siły możemy powstrzymać pandemię!

Pielęgniarka / Pielęgniarz [CHORZÓW]

Obowiązki:

Wykonywanie czynności pielęgniarskich; Udzielanie pomocy przedlekarskiej Przeprowadzanie wywiadu pielęgniarskiego; Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej Współpraca z lekarzami; Komunikacja z pacjentem oraz jego rodziną.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo; Aktualne prawo wykonywania zawodu; Ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG i RKO; Doświadczenie w pracy w punkcie szczepień i/lub pobrań krwi będzie dodatkowym atutem; Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferta: