Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Młodszy Analityk Kredytowy

Obowiązki:

  • Analiza finansowa przedsiębiorstw
  • Analiza działań i struktur firmy w celu ryzyka oszustwa
  • Współpraca z zarządem pod kątem przedstawienia analiz
  • Monitoring aktualnych danych finansowych klientów
  • Wyciąganie wniosków, przygotowywanie raportów i zestawień.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Mile widziane doświadczenie w rachunkowości, analizie ryzyka bądź statystyce
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacyjna
  • Chęć pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Znajomość Excel, VBA.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stały rozwój osobisty
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.