Opis firmy:

Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Inside Sales with Polish (Profiling)

Obowiązki:

Utrzymywanie relacji z klientem poprzez kontakt telefoniczny oraz e-mailowy; Praca w oparciu o system CRM - aktualizacja działań, notatki o klientach, opiniowanie potencjalnych klientów i możliwości współpracy z nimi; Dostosowywanie proponowanych rozwiązań do potencjalnego klienta; Monitorowanie rynku; Konsekwentne osiąganie wyznaczonych celów; Zapewnianie ciągłej informacji zwrotnej na temat aktualnej sytuacji na rynku, w celu optymalizacji procesów i efektywnej komunikacji .

Wymagania:

Komunikatywna znajomość jezyka angielskiego; Doświadczenie w obszarze sprzedaży; Doświadczenie w pracy opartej na targetach; Zainteresowanie branżą IT; Umiejętności interpersonalne; Wysoka kultura osobista.

Oferta:

Praca w innowacyjnym środowisku; Możliwość rozwoju w stabilnej, międzynarodowej firmie; Możliwość zdobycia wiedzy o najnowocześniejszych technologiach; Intensywne szklenia wdrażające.