HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Account Executive

Obowiązki:

  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi kontrahentami oraz tworzenie więzi biznesowych z nowymi partnerami
  • Przygotowanie i realizowanie planu wejścia na rynek nowego produktu/usługi
  • Badanie potrzeb i oczekiwań klienta w celu przygotowania strategii sprzedaży oraz planowania długofalowego rozwoju produktu/usługi firmy
  • Badanie zadowolenia klientów, usuwanie problemów zgłaszanych przez kontrahentów
  • Przygotowanie raportów z kampanii, monitorowanie działań konkurencji
  • Kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu
  • Współpraca z międzynarodowym teamem z siedzibą w Amsterdamie.

Wymagania:

  • 2-5 letnie doświadczenie w rozwoju nowych firm, doradztwie, sprzedaży B2B lub sprzedaży technologii
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu b. dobrym (min. B2/C1)
  • Dyplom ukończenia studiów licencjackich
  • Umiejętność ustalania priorytetów w działaniach sprzedażowych i terminowej realizacji
  • Wiedza z zakresu prowadzenia negocjacji
  • Szczerość, systematyczność, zaangażowanie i nastawienie na cel to cechy, które opisują Cię najlepiej.

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę tymczasową (umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia)
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, składające się z wysokiej podstawy + premii
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Międzynarodowe środowisko pracy.