HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Pracownik Biura Obsługi Klienta (z jęz. niemieckim)

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz ich wsparcie techniczne zgodne ze standardami firmy
  • Bieżąca komunikacja drogą telefoniczną i mailową
  • Obsługa chatu
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (B2)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym.

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii: 5000zł - 6400zł brutto/msc
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnym zespole
  • Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji
  • Jasno sprecyzowany zakres obowiązków
  • Możliwość awansu.