Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

FX Business Developer

Obowiązki:

Budowanie portfela klientów korporacyjnych w zakresie hedgingu, wymiany walutowej i dodatkowego finansowania (faktoring odwrotny); Negocjacje warunków współpracy biznesowej; Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami korporacyjnymi; Współpraca w zakresie budowania strategii zabezpieczenia ryzyka walutowego; Umawianie spotkań z klientami korporacyjnymi i uczestnictwo w części z nich; Monitoring i analiza rynków finansowych

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego; Doświadczenie w sprzedaży; Znajomość branży finansowej; Wykształcenie kierunkowe (finanse i bankowość); Bardzo dobra organizacja pracy; Wysoka motywacja i nastawienie na realizację celów; Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Możliwość uczestnictwa w wyjazdach służbowych; Przejrzystą ścieżkę kariery; Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku Fintech; Atrakcyjny system motywacyjny