HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Business & Market Data Analyst

Obowiązki:

  • Analiza danych biznesowych w celu zapewnienia dokładnych informacji na temat sprzedaży i prognozy dla każdego produktu
  • Ścisła współpraca z Product Manager i zespołem (KAM), w zakresie planowania, zarządzania oraz procesów dostawy zamówień
  • Przygotowywanie raportów i obliczeń dla zespołów sprzedażowych i marketingowych
  • Przygotowywanie analiz i prognoz w S&OP
  • Współpraca z centralą w zakresie analizy danych biznesowych
  • Wdrażanie i rozwój modułów, narzędzi i aplikacji wspierających procesy biznesowe.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu działań biznesowych
  • Doświadczenie w pracy w zakresie analizy danych rynkowych, będzie dodatkowym atutem
  • Analityczne myślenie
  • Dobra znajomość Excel oraz innych narzędzi analitycznych
  • Dokładność oraz odpowiedzialność za obowiązki
  • Umiejętność korzystania i wdrażania rozwiązań Busieness Intelligence
  • Doświadczenie w pracy z SAP oraz narzędziach raportowania QlikView będzie dodatkowym atutem
  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stały rozwój osobisty
  • Pakiet benefitów(LuxMed VIP, Multisport, Ubezpieczenie grupowe)
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.