VeritaHR to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Praca w korporacji z językiem angielskim

Obowiązki:

  • Terminowe przetwarzanie transakcji (papiery wartościowe, instrumenty rynku pieniężnego, instrumenty pochodne, FX),
  • Uzgodnienie konta gotówkowego (fundusz kontra bank depozytariusza),
  • Kontrola statusu rezerwacji transakcji,
  • Weryfikacja faktur przychodzących i przetwarzanie ręczne,
  • Wszelkie inne zadania delegowane przez menedżera.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętności analityczne, z możliwością wielozadaniowości i zarządzania kilkoma aplikacjami,
  • Dobre umiejętności komunikacji interpersonalnej, werbalnej i pisemnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Możliwość pracy pod presją czasu.

Oferta:

  • Stabilna praca w profesjonalnym zespole,
  • Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji,
  • Jasno sprecyzowany zakres obowiązków,