HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Web and Graphic Designer

Obowiązki:

Tworzenie kampanii wizerunkowych, przygotowanie materiałów graficznych - ulotek, broszur, newsletterów, 2-pagerów, ogłoszeń, ofert handlowych; Współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi lub innymi firmami produkującymi materiały marketingowe zgodnie z akcjami marketingowymi; Przygotowanie materiałów audiowizualnych (film, nagrania); Dokumentowanie wydarzeń filmowych (zdjęcia, filmy); Nadzór nad bazą zdjęć, obróbka zdjęć; Wsparcie w organizacji targów, wydarzeń.

Wymagania:

Biegłej znajomości programów: pakiet Adobe Photoshop, Indesign, Ilustrator, Corel, Premiere Pro, After Effects; Wiedzy z zakresu identyfikacji wizerunkowej, komunikacji wizualnej; Znajomości zasad składu folderów, katalogów reklamowych; Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min.B2) ; Kreatywnego myślenia, twórczego podejścia; Znajomości specyfikacji formatów reklamowych w mediach tradycyjnych, digital oraz social media; Kreatywności i zaangażowania w realizowane projekty; Ciekawego portfolio.

Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Prywatną opiekę medyczną; Kartę Multisport; Dogodną lokalizację; Praca w międzynarodowym środowisku; Przyjazną atmosferę pracy.