Company description:

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Finance Analyst

Responsibilities:

Prowadzenie analiz i przeglądu wartości rzeczywistych, a budżetu i założonych prognoz; Przygotowywanie miesięcznych/ kwaratalnych/ rocznych raportów i innych dokumentów wymaganych przez zespół zarządzający; Budżetowanie oraz monitoring budżetu w stosunku do jego realizacji; Koordynacja współpracy z bankami i rynkiem finansowym; Monitorowanie oszczędności, aktywne poszukiwanie optymalizacji i wspieranie w tych działaniach pracowników; Wspomaganie oddziałów w ich zadaniach kontrolnych i rozwiązywanie różnorodnych problemów ekonomicznych (np. kalkulacji, kalkulacji rentowności nowych inwestycji, przygotowywanie rocznych planów). ;Usprawnienie narzędzi kontroli biznesowych.

Requirements:

Minimum 2 -letnie doświadczenie zawodowe (najlepiej w obszarze controllingu finansowego); Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; Znajomość programów klasy ERP

The offer:

Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B; Stabilne zatrudnienie;