HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista w Zespole Nowych Umów

Obowiązki:

  • Weryfikacja poprawności umów
  • Weryfikacja zgodności dokumentacji z obowiązującymi procedurami
  • Kontrola kompletności dokumentów
  • Uzupełnianie danych w systemach komputerowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziana znajomość programu Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Dokładność i dobra organizacja pracy.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i premii
  • Praca na pełen etat w godz. 08:00-16:00
  • Kompleksowe szkolenie wstępne
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość zdobycia cennego i ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji, będącej światowym liderem w swojej branży.