HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Inżynier ds. Badań i Rozwoju

Obowiązki:

  • Udział we wdrażaniu nowych projektów rozwojowych
  • Opracowywanie i modyfikacja dokumentacji mebli
  • Tworzenie raportów oraz zestawień cenowych
  • Wsparcie procesu konstrukcji mebli (obliczenia statystyczne)
  • Wyszukiwanie materiałów oraz nowinek z zakresu rozwiązań konstrukcyjnych
  • Opracowywanie informacji o wytworzonych detalach/meblach
  • •Wsparcie wszelkich procesów rozwojowych.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość programów do projektowania 3D
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji produkcyjnej oraz znajomość zasad rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu
  • Innowacyjność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Dokładność i skrupulatność.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju w innowacyjnej firmie.