HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Quality Manager

Obowiązki:

  • Organizacja wewnętrznych systemów zarządzania jakością
  • Nadzór nad standardami jakości surowców
  • Koordynacja projektów związanych z ulepszaniem procesów produkcji
  • Identyfikacja problemów oraz wdrażanie projektów naprawczych
  • Przeprowadzanie audytów zewnętrznych
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami oraz podwykonawcami
  • Stała współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w branży meblarskiej
  • Wykształcenie wyższe techniczne mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień z obszaru zapewniania jakości
  • Wiedza z zakresu produkcji mebli
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podróże służbowe krajowe i zagraniczne
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju w innowacyjnej firmie.