HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Asystent/-tka w Dziale Network Development

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu Network Development w bieżących zadaniach
  • Praca w systemie „Oracle JD Edwards”
  • Tworzenie zamówień, wprowadzanie faktur do systemu
  • Kontrola realizacji budżetu oraz archiwizacja faktur operacyjnych i inwestycyjnych
  • Koordynowanie obiegu dokumentów.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie techniczne w obszarze budownictwa lub inżynierii środowiska mile widziane
  • Dyspozycyjność 4/5 dni w tygodniu
  • Zdolności analityczne
  • Sumienność i dokładność.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie
  • Szkolenia z zakresu Network Development
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.