Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta, lidera branży Fintech, osoby na stanowisko:

Senior Sales

Obowiązki:

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz zapewnianie obsługi na najwyższym poziomie
  • Realizacja celów sprzedażowych firmy
  • Tworzenie strategii biznesowej dla innowacyjnej firmy z branży Fintech
  • Badanie rynku oraz aktywne pozyskiwanie klientów
  • Przygotowywanie raportów
  • Trwała współpraca ze Starszym Kierownikiem Sprzedaży.

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • 2-5 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość branży finansowej oraz doświadczenie w bankowości
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka motywacja oraz nastawienie na realizację celów
  • Umiejętności interpersonalne.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku Fintech.