HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Zastępstwo recepcyjne 18 - 26.04

Obowiązki:

  • Obsługa spotkań
  • Odbieranie telefonów
  • Przyjmowanie i wysyłanie poczty oraz przesyłek kurierskich
  • Dokonywanie zamówień biurowych
  • Prace pomocnicze w zakresie administracji biurowej.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista.

Oferta:

  • Pracę w dniach: 17 - 24.04.2019
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie: 20zł brutto/h
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.