HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy: On-site Account Executive będzie przede wszystkim odpowiedzialny za zapewnienie odpowiedniej jakości usług świadczonych dla klienta. Ponadto będzie nadzorował pracę zatrudnionego personelu oraz dbał o poprawny przepływ informacji między klientem a osobami kontaktowymi po stronie HRO Personnel.

Executive Administrator

Obowiązki:

  • Kooperacja z klientem w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości usług
  • Proponowanie działań usprawniających współpracę, procedury oraz komunikację
  • Kontrolowanie poziomu satysfakcji zatrudnionego zespołu oraz klienta
  • Koordynowanie zespołu zatrudnionego w siedzibie klienta
  • Zapewnienie efektywnego obiegu informacji pomiędzy klientem a HRO Personnel
  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych pracowników zatrudnionych na rzecz Klienta
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy zespołu pracującego u klienta
  • Zapewnienie terminowego przepływu dokumentów oraz danych kadrowo-płacowych
  • Ścisła współpraca z dedykowanymi osobami ze strony HRO Personnel (kadry, administracja, dział handlowy)
  • Przygotowywanie raportów do Account Managera

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lat doświadczenia w obszarze administracji, zarządzania lub sprzedaży
  • Podstawowa znajomość prawa pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Umiejętność wyznaczana priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • Umiejętność budowania długotrwałej relacji z Klientami
  • Samodzielność, otwartość, komunikatywność
  • Szybkość i efektywność w działaniu

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Opieka medyczna
  • Różnorodność zadań
  • Możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku pracy
  • Szkolenia wprowadzające w specyfikę działalności klienta oraz HRO Personnel
  • Praca w nowoczesnym i komfortowym biurze