HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Młodszy Kontroler Należności

Obowiązki:

  • Obsługa klientów polskich i zagranicznych
  • Kontroling należnosci klientów
  • Monitorowanie statusów zamówień oraz zarządzanie nimi w wewnętrznych systemach
  • Współpraca z firmą ubezpieczeniową
  • Tworzenie raportów oraz zestawień.

Wymagania:

  • Wykształcenie w obszarze finansów i administracji mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość programu Excel
  • Komunikatywność, zorientowanie na klienta
  • Rzetelność i dobra organizacja pracy.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę do końca 2020 roku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.