HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Wsparcie Działu Network Development

Obowiązki:

  • Praca w systemie ORACLE JD EDWARDS (tworzenie zamówień dotyczących prac inwestycyjnych,wprowadzenie faktur do systemu)
  • Kontrola realizacji budżetu oraz archiwizacja faktur operacyjnych i inwestycyjnych związanych z działalnością Działu Network Development
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Skrupulatność i systematyczność
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Mile widziane wykształcenie techniczne (budownictwo lub inżynieria środowiska).

Oferta:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Bieżące szkolenia wprowadzające w tematykę Network Development
  • Możliwość poznania wewnętrznych systemów informatycznych
  • Możliwość rozwoju w sekcji Network Development
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Miłą atmosferę pracy.