HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista/-tka (na okres 1 miesiąca)

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa recepcji (gości, spotkań)
  • Odbieranie telefonów i udzielanie informacji
  • Przyjmowanie i wysyłanie poczty oraz przesyłek kurierskich
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Inne prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 1 miesiąca
  • Stawkę 18 zł brutto/h
  • Pracę w godz. 09:00-17:00
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.