HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Wsparcie Księgowości (projekt VAT) marzec-kwiecień

Obowiązki:

  • Analiza deklaracji VAT-7 pod kątem: poprawności kodu, zgodności zakupu i sprzedaży, poprawności kwot
  • Opracowywanie poprawek w formularzach
  • Likwidacja niezarejestrowanych transakcji
  • Analiza danych, sporządzanie raportów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Doświadczenie w tworzeniu analiz
  • Mile widziane wykształcenie ekonomiczne
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i skrupulatność.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie do końca kwietnia, z możliwością przedłużenia
  • Stawkę godzinową
  • Pracę w godzinach: 8:30 – 17:30 (pon-czw), 8:30 – 15:30 (pt)
  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w międzynarodowej firmie.