Opis firmy:

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Obowiązki:

Samodzielne prowadzenie wewnętrznych procesów rekrutacyjnych; Tworzenie opisów stanowisk, profili kompetencyjnych i ścieżek karier; Planowanie, organizowanie i uczestniczenie w ocenach pracowniczych; Wdrażanie i adaptacja nowo zatrudnionych pracowników; Badanie satysfakcji zatrudnionych pracowników; Prowadzenie exit interviews; Przygotowywanie raportów i zestawień dla Zarządu; Uczestniczenie w bieżących pracach administracyjnych( tworzenie procedur oraz dokumentów); Wsparcie i koordynowanie polityki szkoleń i rozwoju pracowników; Międzynarodowa współpraca z osobami zatrudnionymi w londyńskim biurze.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe; Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2-3 lata); Znajomość metod i narzędzi rekrutacyjnych; Umiejętność budowania i wdrażania procesów HR; Dobra znajomość pakietu MS Office(szczególnie Excel); Zawansowana znajomość języka angielskiego; Mile widziane studia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Oferta:

Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Prywatną opiekę medyczną; Praca w międzynarodowym środowisku; Przyjazną atmosferę pracy;