HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.
Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w sektorze HR, która funkcjonuje także na rynkach zagranicznych, myśli globalnie i śledzi światowe trendy, co ułatwia codzienną pracę. W związku z błyskawicznie zmieniającą się sytuacją ekonomiczną na świecie, musimy także dostosowywać się do tych zmian również w naszej firmie, dlatego aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy (Firma usługowa)

Obowiązki:

  • • przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów finansowych
  • • udział w procesie budżetowania i prognozowania wyników
  • • prowadzenie rejestru kont bankowych i cash flow spółki
  • • kontrola kosztów działalności spółki
  • • tworzenie oraz udział we wdrażaniu procedur administracyjnych i finansowych
  • • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania:

  • • minimum dwuletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku w firmie usługowej bądź na stanowisku Analityka Finansowego
  • • znajomość programu EXCEL w stopniu zaawansowanym (praca przy bardzo dużej ilości danch)
  • • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie)
  • • słownictwo z zakresu finansów/księgowości będzie dodatkowym atutem
  • • zamiłowanie do pracy w środowisku liczbowym i systemowym
  • • skrupulatność, dokładność, sumienność, zaangażowanie oraz optymizm w poznawaniu nowych obszarów

  • • Pracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • • Pracę w niezwykle dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku
  • • pracę na pełen etat, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę